Piąta kolejka!

• autor: stalny, 2014-10-03 22:05

Croatia – Stal Mielec NY

Niedziela, godz 1 i 3 – Boonton, NJ

W piątej kolejce rundy jesiennej Stalowcy zmierzą się z druzyną NY Croatia. Chorwaci niespodziewanie są wiceliderem grupy “East” mając w dorobku trzy zwycięstwa i jedną porazkę.  Staystycznie/historycznie Chorwaci są zespołem, który biało-niebieskim “lezy” – w historii bezspośrednich pojedynków Stalowcy triumfowali dwukrotnie, raz remisowali i nie zanotowali jeszcze porazki.

Po kiepskim początku sezonu nastroje w zespole są z deka ch…(takiego słownictwa uzywa się tez w parlamencie!) ale tez….bojowe. Mozna to było wyczuć na ostatnim treningu, gdzie stawiło się 30 chłopa, a kości az trzeszczały. Oby miało to przełozenie na meczu!

W porównaniu do ostaniego meczu kadra Stalowców będzie wydatnie wzmoniona – wraca między innymi zawieszony za czerwoną kartkę Mettin Copier. Niestety, nadal pauzować będzie Kestutis Mykolaitis, któremu odnowiła się kontuzja.

Niedzielny mecz rozgrywany będzie na jedynej w lidze (sic!) naturalnej nawierzchni, która moze być grząska po sobotnich opadach – rekomenduje się dobór odpowiedniego obuwia. Adres niedzielnego boiska – 136 Boonton Ave, Boonton Township, NJ 07005