Legię pomścimy, czyli mecz ligowy z Manhattan Celtic!

• autor: stalny, 2014-10-10 21:10

Niedziela – godz 4 i 6, Brooklyn Bridge Park

W szóstej kolejce rundy jesiennej Stalowcy zmierzą się z druzyną Manhattan Celtic. Po pięciu kolejkach rywale z Manhattanu są sąsiadami Stalowców w tabeli, gromadząc jedno oczko więcej. Choćby z tego powodu niedzielny pojedynek będzie z gatunku meczów o 6 punktów. W ostatniej kolejce Celtowie rozgromili druzynę Hoboken FC az 5 – 0, co świadczy o tym, ze forma u rywali rośnie.

Historia bezpośrednich pojedynków zamyka się trzema remisami, trzema porazkami, oraz dwoma zwycięstwami biało-niebieskich. Szczególnie słodkie było zwycięstwo niespełna pięć lat temu, kiedy to Stalowcy w decydującym meczu o utrzymanie w pierwszej lidze pokonali rywali 5 – 0.

Stalowcy do niedzielnego meczu nie przystąpią w optymalnym zestawieniu. Kontuzje wyeliminowały ze składu Kestutisa Mykolaitasa i Jacka Lawniczaka, niepewny jest tez występ Mettina Copier i Juana Lemos.
Niedzielne zawody rozgrywane będą na nowoczesnym obiekcie Pier 5 w Brooklyn Bridge Park, czyli boisku na wodzie. Wszystkich naszych kibiców i sympatyków serdeczenie zapraszamy!