• autor: stalny, 2015-03-25 16:41

Stal Mielec NY II – Hoboken II 2 – 1
Gole: Piotr Dublicki, Krystian Boguski

Lukasz Stankowski – Piotr Dublicki, Dariusz Cioczek, Radosław Ksepka, Delyan Ganev, Kevin Janeczko, Krystian Boguski, Krzysztof Daniszewski, Lukasz Sowiński, Karol Florczyk, Lukasz Olszówka. Wchodzili: Krystian Koniarz, Henry Damoy, Waldemar Pyryt

Stalowcy dość pewnie pokonali druzynę z New Jersey rozstrzygając losy meczu juz w pierwszej połowie. Symptomatyczne, ze oba gole zdobyli 18-latkowie – Krystian Boguski i Piotr Dublicki, którzy nalezeli do wyrózniających się aktorów tego widowiska. Najlepszym jednak graczem był Lukasz Olszówka (na zdjęciu), który wypracował oba gole i przez cały mecz absorbował defensywę gospodarzy.

Stal Mielec NY – Hoboken 2 – 3
Gole: Kestutis Mykolaitis, Hubert
Grzegorz Czukiewski – Kestutis Mykolaitis, Grzegorz Kruk, Krzysztof Głowala, Robert Kruk – Piotr Piasecki, Marcin Fijałkiewicz, Lukasz Hausner, Paweł Marczenia, Herbert Deville, Hubert. Wchodzili: Justin , Jacek Lawniczak, Justin Garbiele

Pomimo przygniatającej przewagi w całym meczu biało-niebiescy zeszli z boiska z tarczą. Niestety, indolencja strzelecka kosztowała Stalowców utratę trzech punktów. Przy stanie 2 – 2 biało-niebiescy praktycznie nie schodzili z połowy rywali marnując kilka stuprocentowych okazji do zdobycia zwycięskiego gola. Rywale w końcówce przeprowadzili zabójczą kontrę zgraniając trzy punkty. Na koniec dnia liczy się to, co wpada do sieci.