Stal Mielec NY II – Manhattan Celtic II 3 - 4

Gole: Krzysztof Jonczyk, Jacek Korba, Piotr Dublicki

Lukasz Stankowski – Robert Rybicki, Radoslaw Ksepka, Bogdan Kliusa, Delyan Ganev – Krzysztof Jonczyk, Jacek Korba, Krystian Boguski, Krzysztof Daniszewski, Karol Florczyk – Piotr Dublicki

Wchodzili: Krystian, Kuba, Kamil, Alan, Greg

Gdy po 20 minutach Stalowcy prowadzili 2 – 0 ma³o kto spodziewa³ siê, ze rywale zgarn± w tym meczu trzy punkty. Stalowcy w pierwszej po³owie byli zespo³em zdecydowanie lepszym, czego odzwierciedleniem by³y dwa ³adne gole zdobyte przez Krzysztofa Jonczyka i Jacka Korbê. Niestety, chwila dekoncentracji przed przerw± kosztowa³a Stalowców stratê kontaktowego gola.

Druga po³owa przypomina³a boksersk± wymianê ciosów - rywale zdobyli dwa gole, na 10 minut przed koñcem wyrówna³ Piotr Dublicki (na zdjeciu) Gdy wydawa³o siê, ze mecz zakoñczy siê podzia³em puntków, w ostatniej akcji meczu rywale zdobyli gola po rzucie roznym.

Reasumuj±c – w tym meczu triumfowa³o do¶wiadczenie – rywale na ten mecz sci±gnêli kilku graczy z druzyny “over-30”, a w barwach Stalowców zagra³o az sze¶ciu (sic!) “nastolatków”. Tym razem jeszcze triumfowa³o do¶wiadczenie, choæ bia³o-niebiescy mog± mówic o pechu – rywale w ca³ym meczu oddali piêc strza³ów w ¶wiat³o bramki, z czego cztery znalaz³y drogê do siatki…