Piłkarska kadra na Cosmos Copa!

• autor: stalny, 2015-06-26 17:40

Znana jest juz kadra, która będzie reprezentować Polskę podczas zblizającego się wielkiemi krokami etnicznego Mundialu Nowego Jorku – Cosmos Copa NYC. Odnotować nalezy powroty do kadry Teddy Niziołka, Jonathana Lopuskiego i Mateusza Breli. W kadrze jest  dwóch debiutantów – Paweł Marczenia i Jakub Głowala. W kadrze znalazło się dziesięciu zawodników Polonii Wallington, siedmiu zawodników Stali Mielec NY, czterech piłkarzy Wisły Garfield i po jednym zawodniku Polonii NY, Icon FC, NY Polet i Binghamton Univ.

Bramkarze: Marcin Czerwiński (Stal Mielec NY), David Greczek (Jersey Express/Rutgers Univ), Rafał Krauze (Polonia Wallington)

Obrońcy: Mateusz Brela (Polonia Wallington/Seton Hall Univ.) Lukasz Bieleń (Polonia NY), David Musinski (NY Polet), Maciej Kulig (Polonia Wallington), Robert Kruk (Polonia Wallington), Jas Chmura (Polonia Wallington), Michael Czyrnek (Wisla Garfield/Montclair State Univ), Derik Niziolek (Polonia Wallington),Jakub Głowala (Stal Mielec NY)

Pomocnicy: Jonathan Lopuski (Polonia Wallington), Teddy Niziolek (Icon), Kamil Pruszko (Stal Mielec NY/Siena), Marcin Jaworek (Stal Mielec NY), Paweł Marczenia (Stal Mielec NY), Lukasz Hausner (Wisła Garfiled), Damian Bziukiewicz (Wisła Garfield/Montclair State Univ), Michael Kubik (Polonia Wallington/Binghamton University), Damian Serafin (Polonia Wallington),

Napastnicy: Kestutis Mykolaitis (Stal Mielec NY), Krzysztof Karcz (Wisła Garfield), Hubert Dul (Polonia Wallington., Jacek Lawniczak (Stal Mielec NY)