Memoriał juz za trzy dni!

• autor: stalny, 2015-08-26 20:53

Niespełna trzy dni pozostały do rozpoczęcia XXV Memoriału im. Kazimierza Deyny w Somerville (29-30 sierpień). Stalowcy jako jedyny klub na Wschodnim Wybrzezu wystawią druzyny we wszystkich kategoriach wiekowych – Open, Over-30 i Over-40. Podobny “eksperyment” znakomicie powiódł się podczas lutowego Memoriału im. Kazimierza Gorskiego, gdzie Stalowcy dokonali rzeczy bez precedensu – przywiezli puchary we wszystkich kategoriach wiekowych! Oczywiście, gra na hali to inna bajka – letni turniej wiąze się ze sporym wyzwaniem logistycznym – oby kołdra nie okazała się za krótka!

Memoriał im. Kazimierza Deyny to nie tylko rywalizacja sportowa. To świetna okazja do spotkania ze starymi kumplami, odnowienia kontaktów, tudziez załatwienia interesów (networking) – na kultowej juz Polance Sokołów spotkają się piłkarze z trzech stanów – Nowego Jorku, Connecticut i New Jersey.

Turnieju juz się nie moze doczekać Jacek Lawniczak, który jako pierwszy zarezerwował pokój w hotelu niedaleko Polanki. Popularny Jackson, który grać będzie w dwóch kategoriach wiekowych (Open i Over-30) ma jeszcze chrapkę obskoczyć kategorię Over-40 – ponoć od tygodnia się nie goli, ale czy dopuszczą do gry “małolata”?

Stalowcy jeszcze nigdy w historii Memorialu nie zgarnęli całej puli – regały w Muzeum Stali Mielec NY (aka garaz prezesa) wręcz uginają się od pucharów za drugie, czy trzecie miejsca. Pora na główne trofeum!

Na zdjęciu ceremonia wręczenia pucharów podczas lutowego Memorialu im. Kazimierza Górskiego