Wiatr wieje tam gdzie chce

• autor: stalny, 2016-05-17 16:37

Stal Mielec NY II – Bronx Supreme II 2 – 1 (2 – 0)

Gole: Krzysztof Jonczyk, Wojciech Kiwak

Kestutis Mykolaitis – Dariusz Cioczek, Mariusz Chwiejczak, Delyan Ganev, Norbert Bidziński – Krzysztof Daniszewski, Artur Zych, Kevin Janeczko, Robert Rybicki, Wojciech Kiwak, Krzysztof Jonczyk – Lukasz Zalewski

Pierwsza połowa niedzielnego meczu toczona była pod dyktando biało-niebieskich, czego efektem były dwa gole. Pierwszy gol był autorstwa Krzysztofa Jonczyka, drugiego zaś zdobył Wojciech Kiwak. Dodajmy, ze gol popularnego Kurczaka to był stadiony świata. W ekspresowym głosowaniu pomeczowym to właśnie ten gol zostal uznany za najładniejsza trafienie w sezonie 2015/2016 w zespole rezerw.

W drugiej połowie Stalowcy mieli pod wiatr – dosłownie i w przenośni. Bolesnej kontuzji doznał iron man Norbert Bidziński (dwa złamane zebra - ale dycha!). Rywale przejęli inicjatywę, czego efektem był honorowy gol zdobyty z rzutu karnego. Na więcej nie pozwoliła defensywa kierowana przez Dariusza Cioczka, oraz “awaryjny” goalkeeper – Kestutis Mykolaitis. Bilans popularnego Kostii jako bramkarza zespołu rezerw jest zaiste imponujący – 4 mecze: 3 zwycięstwa, 1 remis. Czyzby minął się z powołaniem?

Powiedzieli po meczu:
Wojciech Kiwak: “No ładna wpadła. Meczyk z wiatrem….w pierwszej połowie siedzieliśmy na nich, a potem odwrotnie ;-)”

Na zdjęciu Wojciech Kiwak z nagrodą za najładniejszego gola w sezonie 2015/2016. Gratulujemy!