Ruszamy!

• autor: stalny, 2016-09-15 20:53

Juz w najblizszą niedzielę meczem z NY Ukrainians Stalowcy zaingurują rundę jesienną. Oby świetna postawa Stalowców na Memoriale im Kazimierza Deyny (dwa złota, półfinał) była dobrym prognostykiem przed inauruacją!

Kadra Stalowców na sezon 2016/2017 będzie mocniejsza niz w poprzednim sezonie. Najwazniejszym wzmocnieniem jest to….ze nikt nie ubył. Odnotować nalezy powrót po długiej kontuzji Juana LamosaMichała Adamcewicza, którzy powinni wydatnie wzmocnić linię pomocy. Stalowcy byli bardzo aktywni na rynku transferowym, finalizując kontrakty z siedmioma nowymi zawodnikami. Są to Bartłomiej Dudzic, Marcin Kieler, Przemysław Mazur, Maciej Kuczerski, Adam Chlebek, Dixon Hopeton i Eden Spinks.
Martwić mogą tylko liczne kontuzje – początek sezonu Stalowcy zagrają bez swoich dwóch strzelb – Pawła Marczenii i Kestutisa Mykolaitasa. Liczymy, ze wyrwę w ataku załata Bartek Dudzic, były snajper 3-ligowego Gryfa Slupsk i Gedanii Gdansk. Ciekawym tez wydaje się transfer Adama Chlebka-Caniggi, który po Memoriale Kazimierza Deyny zyskał miano “drugiego największego bojownika polonijnej piłki noznej”.

Mecze z NY Ukrainians rozegrane zostaną w niedzielę w prime time - o godzinie 6 i 8 na Randalls Island (boisko # 75).