Pucharowa niedziela, czyli szpital na nieperyferiach

• autor: stalny, 2016-10-14 21:13

W niedzielę o godzinie 4 na Randalls Island Stalowcy rozegrają pierwszą rundę pucharu stanu. Przeciwnikiem będzie druzyna z Long Island Soccer League – South Jamaica Portuguese. Trener Mirosław Pasternak będzie miał w niedzielę spory ból głowy ze skleceniem optymalnej jedenastki na ten mecz -takiej plagi kontuzji juz dawno w naszym zespole nie było. Do kontuzjowanych od sierpnia Pawła Marczeni (kolano) i Kestutisa Mykolaitasa (kostka) systematycznie dolączali kolejni – Krzysztof Głowala (pachwina), Grzegorz Kruk (ramię), Juan Lemos (kolano), Marcin Jaworek (pachwina), Pawel Basisty (brzuch), Adam Cannigia (nos), Jacek Lawniczak (serce). Z kontuzjowanych części ciała moznaby śmiało stworzyć nowego człowieka!

Nic to, Stalowcy pomimo tych przeciwności losu zapowiadają ostrą walkę. Trener Pasternak liczy, ze któryś z kontuzjowanych zawodników dostanie zielowne światło od klubowego lekarza na niedzielny występ. Do pierwszego składu zostały tez dookoptowane młode wilczki ze składu rezerw i jeden stary basior.

Areną niedzielnego meczu będzie boisko # 82 na Randalls Island. W sześciu rozegranych meczach w tej rundzie na Randalls Island Stalowcy odnieśli 5 zwycięstw i zanotowali jeden remis. Oby ta passa została podtrzymana!