Statystyki drużyny

Aktualności

Stalowcy triumfują we Flanders!

• autor: stalny, 2017-06-19 18:22

Stalowcy okazali się niewdzięcznym gościem podczas turnieju piłkarskiego zorganizowanego z okazji 65-lecia Wisły Garfield. Biało-niebiescy pewnie wygrali wszystkie mecze kolekcjonując okazały puchar. Odnotować nalezy świetną organizację & atmosferę towarzyszącą turniejowi. W imieniu zarządu klubu chcieliśmy podziękować Maksymilianowi Kozioł i Marcinowi Janeczko za zaproszenie i…poturniejową gościnę.

Stal Mielec NY – Wisla Garfield 3 – 2
Gole: 2 x Jacek Lawniczak, Paweł Marczenia
Stalowcy od początku meczu narzucili wysokie tempo i po 20 minutach prowadzili juz 3 – 0. W końcówce meczu biało-niebiescy zdjęli nogę z pedału gazu , z czego skorzystali ambitni gospodarze strzelając dwa gole.

Stal Mielec NY – Belveder SC 9 – 1
Gole: 5 x Bartłomiej Dziuban, Jacek Lawniczak, Paweł Marczenia, Filip Glowala, Zawodnik Testowany

Stalowcy rozpoczęli mecz zbyt pewni siebie i po 5 minutach sensacyjnie przegrywali 0 – 1. Pózniej jednak było juz z górki.

Stal Mielec NY – Polonia Wallington 2 – 0
Gole: 2 x Pawel Marczenia

Stalowcy dominowali w tym meczu od podczątku do końca. Dwukrotnie Marcina Czerwińskiego pokonał Paweł Marczenia, oba trafienia były doprawdy godne filmowej kamery.

Na zdjęciu “bohaterowie” z Flanders -  Stoją od lewej: Adrian Kurasiewicz, Artur Kurasiewicz, Zawodnik Testowany 1, Jakub Głowala, Jacek Lawniczak, Dawid Lis, Kestutis Mykolaitis, Krzysztof Głowala, Mirosław Pasternak. Klęczą od lewej: Zawodnik Testowany 2, Filip Głowala, Paweł Basisty, Bartłomiej Dziuban, Sławomir Balon, Sebastian Balon, Paweł Marczenia.